Czytnik RFID RF-200 dla kamer nasobnych VB400

Czytnik RFID został opracowany z myślą o zwiększeniu wydajności pracowników oraz ułatwieniu przydzielania kamer osobistych firmy MOTOROlA Solutions.

Czytnik RFID dla systemu kamer nasobnych

Fot. 1 Czytnik RFID dla systemu kamer nasobnychDzięki zastosowaniu czytnika RFID do przydzielania kamer osobistych pracownicy nie muszą logować się do programu VideoManager, aby ręcznie przydzielić każdemu użytkownikowi kamerę VideoBadge.
 
Kamery są przydzielane po jednym przyłożeniu karty RFID do czytnika RFID. Oznacza to także, że pracownicy mogą bezpiecznie przydzielać sobie kamery VideoBadge zamiast polegać na osobach posiadających niezbędne uprawnienia do przydzielania kamer.

 

Używanie czytnika RFID jest również korzystne w przypadku, gdy kamery są zdawane pod koniec zmiany, ponieważ czytniki umożliwiają przywrócenie każdego urządzenia do puli alokacji – kamera po naładowaniu i zgraniu materiału filmowego może wrócić do puli urządzeń i zostać wykorzystana przez innego pracownika.

 

ROZMIAR I WAGA

Wymiary : 88 x 56 x 18 mm
Waga : 115 g

 

System można również zintegrować z istniejącymi systemami RFID, takimi jak te używane do obsługi kart dostępu. Usprawnia to działanie i ogranicza konieczność używania dodatkowego sprzętu przez pracowników.


Korzystanie z rozwiązania RFID świetnie sprawdza się w połączeniu z kontrolerem DockController, co oznacza, że system alokacji działa nawet w przypadku instalacji z dala od głównego miejsca przechowywania nagrań.

 

Schemat działania czytnika RFID RF-200

Fot. 2 Schemat działania czytnika RFID RF-200

 

 

Schemat stanowiska systemu kamer nasobnych z czytnikiem RFID RF-200

Fot. 3 Schemat stanowiska systemu kamer nasobnych z czytnikiem RFID RF-200

 
Dla klienta obsługującego wiele kamer nasobnych (więcej niż 14) z automatycznym przypisywaniem użytkowników do kamer nasobnych z serii VB i VT stanowisko powinno zawierać:
• Stanowisko dyspozytorskie zarządzające materiałem dowodowym VideoMenager,
• Czytnik RFID,
* opcjonalnie wyposażenie to kopia bezpieczeństwa online (Cloud Backup)
 
 
* W ofercie posiadamy również wielostanowiskowe stacje dokujące, oprogramowanie VideoMenager oraz kamery nasobne z serii VideoBadge - VB320, VB400 i VideoTag - VT50, VT100.