Kamera nasobna Hytera VM580D

Hytera VM580D to zaawansowana kamera nasobna z 2.0-calowym wyświetlaczem. VM580D to solidne i trwałe urządzenie odpowiednie do trudnych warunków pracy.

Kamera Hytera o klasie ochrony IP68 jest w pełni odporna na pył i wodę oraz spełnia normy MIL-STD-810G, dzięki czemu wytrzymuje upadek z wysokości do 2 metrów.

KAMERA NASOBNA HYTERA VM580D

 

     Kamera nasobna Hytera VM580D posiada cienki profil. Grubość urządzenia to 20 mm a waga zaledwie 172 g. Łatwo ją trzymać w ręce lub przyczepić klipsem do munduru

 

Wykorzystanie kamery nasobnej Hytera jest związane z określonym incydentem; chyba że są one częścią konkretnej operacji, VM580D zapewnia również niesamowitą łatwość użytkowania.

 


Skrócony opis podstawowych funkcji VM580D:

•  Wyświetlacz dotykowy 2.0 cala

•  Nagrywanie wideo @ 1080p,

•  Ponad 8 godzin ciągłej pracy na baterii

•  Zaawansowane szyfrowanie 256-bitowe

•  Wbudowane LTE/WLAN i Bluetooth

•  Funkcja mikrofonogłośnika z radiotelefonami Hytera

•  Praca jako terminal PoC

•  IP68 i MIL-STD-810G

Radiotelefon TETRA Hytera

Fot.2 Logo Hytera

 

 

 

Zastosowanie :


BEZPIECZEŃSTWO PUBLICZNE


Kamera dla policji oraz kamera dla straży miejskiej skutecznie i wydajnie przechwytuje materiał wideo. Nagrania są zabezpieczone i gotowe do użycia jako dowody w postępowaniu karnym, w śledztwie w sprawie przestępstwa lub podejrzanego o popełnienie wykroczenia.

 


SŁUŻBY MIEJSKIE
SŁUŻBA WIĘZIENNA

Kamera nasobna zapewnia przejrzystość, na przykład podczas kontroli i przeszukania lub w przypadku użycia siły. Dodatkowo zniechęca do agresji w stosunku do personelu i pomaga w łagodzeniu napiętych sytuacji.

 

 

Opis:

 

STWORZONA DO PRACY

Kamera nasobna VM780 Hytera, chroni Twój zespół i udowodnia jego profesjonalizm.

VM580D jest odporna na deszcz, śnieg i kurz, posiada stopień ochrony IP 68. Testowana przez wojsko zgodnie ze standardem MIL STD 810G, wynikiem tego jest kamera nasobna, która działa, gdy jest potrzebna.

 

BEZPIECZEŃSTWO

Kamera nasobna VM580D korzysta z szyfrowania AES-256 w celu zapewnienia nienaruszalnego bezpieczeństwa danych. Wszystkie obrazy są szyfrowane i dostępne są jedynie dla upoważnionych użytkowników. W chwili rejestracji materiał oznaczany jest automatycznym znacznikiem czasu, numerem identyfikacyjnym urządzenia i użytkownika w celu uniemożliwienia jego manipulacji. Dodatkowo żadna osoba nie jest upoważniona do bezpośredniego usuwania materiału zarejestrowanego przez kamerę. Takie rozwiązania gwarantują prywatność i integralność danych przez cały czas.

 

DODATKOWY MATERIAŁ Z REJESTRACJĄ WSTĘPNĄ / KOŃCOWĄ (PRE / POST-RECORD)

Po włączeniu nagrywania ważne jest dostarczenie obszernego materiału prowadzącego do głównego wydarzenia.

Funkcja PRE / POST-RECORD dostarcza 1 minutową ciągłą pętlę audio i wideo przed oraz po zakończeniu nagrywania.


 

Cechy:


DŁUGI CZAS PRACY

Kamera nasobna VM580D wyposażona jest w akumulator 3000 mAh, co umożliwia rejestrację obrazu wideo w trybie ciągłym przez ponad 8 godzin bez konieczności ładowania. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi VM580D umożliwia nagrywanie przez trzy do pięciu minut w trakcie wymiany akumulatora na akumulator zapasowy.


KAMERA HD 
VM580D rejestruje obraz wideo o jakości full HD 1080p przy 30 fps. Obraz wideo jest zawsze płynny, ostry i stabilny. Żadne istotne szczegóły nie zostaną nigdy pominięte


TRANSMISJA WIZJI
Hytera VM580D umożliwia transmisję obrazu wideo do centrum sterowania przez sieć LTE. Dzięki temu dyspozytor dokładnie wie, co się w danym momencie dzieje, co poprawia zrozumienie aktualnej sytuacji i ułatwia podejmowanie decyzji.

 

 

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ KAMERY OSOBISTE

Kluczowe argumenty przemawiające za kamerami osobistymi od Hytera to :

 

1. Ochrona

Pracownicy pierwszej linii są regularnie narażeni na agresję i publiczne kwestionowanie działań. Kamery osobiste często zniechęcają osoby agresywne oraz są niezaprzeczalnym źródłem dowodów.

 

2. Zarządzanie zakresem odpowiedzialności

Obraz z kamery nasobnej stanowi dowód podjętych działań. Ochrona sprzętu przed manipulacją oraz danych gwarantują, że osoba nosząca kamerę jest odpowiedzialna za swoje czyny. Hytera zapewnia całkowitą ochronę nagranego materiału dzięki szyfrowaniu danych w urządzeniu.

 

3. Integracja

Kamery nasobne można zintegrować z radiotelefonem Hytera, tak by pracowały jako mikrofonogłośnik. Dodatkowo użytkownik urządzenia VM780 może inicjować, we współpracy z dyspozytorem, połączenia indywidualne i grupowe z innymi urządzeniami pracującymi w systemie HyTalk przez sieć 3G/4G/Wi-Fi (praca jako terminal PoC).

 

KAMERA NASOBNA HYTERA VM580D