RadioExpo

26-09-2019

RadioEXPO to najważniejsza polska wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-3 października w Warszawie.


Zakres tematyczny obejmuje wystawę nowych technologii w branży radiokomunikacyjnej m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia.

 

 

Firma ELNEX przedstawi na swoim stoisku kompleksowe rozwiązania ochrony słuchu rozszerzonych o cyfrową łączność w standardzie DMR. Podane rozwiązanie jest dedykowane do środowisk o wysokim natężeniu hałasu tam gdzie porozumienie z pracownikiem bywa niemożliwe. 

Główne cechy:

Cyfrowa jakość dźwięku:

Czysta jakość prowadzonych rozmów z aktywną redukcją szumów otoczenia.

 Redukcja szumów otoczenia:

Komunikacja z funkcją automatycznej reakcji na hałas.

Zestaw skalowalny do miejsca pracy:

Dedykowane rozwiązanie ochrony słuchu oraz komunikacji do małych jak i dużych zakładów pracy.

Więcej informacji pod adresem: https://elnex.pl/ochrona-sluchu-praca-w-halasie.html

Łączność głosową i transmisje danych połączymy na naszym stoisku z konsolą dyspozytorską SmartPTT wspierającą urządzenia Motorola MOTOTRBO.  Zintegrowana aplikacja rozszerzy system łączności z aktywną ochroną słuchu o: 

 

MAN DOWN
Radio może wysłać zawiadomienie o niebezpieczeństwie do dyspozytora SmartPTT w przypadku braku przemieszczenia lub za dużego kąta przechylenia przez zbyt długi czas.

APLIKACJA MOBILNA
Oprogramowanie umożliwia prowadzenie rozmów i monitorowanie systemu z każdego miejsca na świecie za pomocą smartfonu lub tabletu.

ŚLEDZENIE WEWNĄTRZ BUDYNKÓW
Monitorowanie położenia pracowników wewnątrz budynków i w innych lokalizacjach gdzie śledzenie GPS jest  utrudnione lub nieosiągalne.

Więcej informacji pod adresem:https://elnex.pl/nasze-rozwiazania.html

 

Głównym celem imprezy jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce.
Zapraszamy na nasze stoisko na którym umożliwimy sprawdzenie wyżej wymienionych rozwiązań oraz doradzimy w jaki sposób wymienione systemy mogą zostać zaimplementowane dla danego środowiska pracy.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie: RadioEXPO.pl
Formularz rejestracyjny dla RadioExpo 2019 dostępny jest pod adresem: http://radioexpo.pl/