Miernik FTTx PON OLP-87

  • Producent: Viavi ( JDSU )
  • Czas realizacji: 2 - 3 tygodnie

Miernik mocy optycznej PON FTTx, ekran dotykowy, wynik pomiaru Pass/Fail, współpraca z sondą P5000i, zintegrowany generator raportu pdf.

Tester do pomiaru sieci PON i inspekcji czystości złączy sieci światłowodowych.

Tester pozwala na :

  1. Sprawdzenie czystości złączy optycznych. Inspekcja czystości zgodna z IEC 61300-3-35 lub samodzielnie ustawionymi progami.
  2. Pomiar mocy optycznej w sieciach FTTx (BPON, EPON,GPON) - 2 lub 3 długości fali.
  3. Wyniki pomiarów w postaci Pass/Fail. Możliwość definiowania progów akceptowalnych wartości.
  4. Zapis wszystkich wyników w wewnętrznej pamięci i generowanie raportu.

JDSU SmartClass Fiber OLP-87


Właściwości OLP-87:

  • Kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 3.5" - do zastosowania w terenie i pomieszczeniu.
  • Intuicyjne GUI - funkcje prezentowane za pomocą ikon
  • Pełna współpraca z sondą optyczną P5000i (w zestawie)
  • Zintegrowana funkcja tworzenia raportu.
  • Zapis w pamięci wewnętrznej wyników wszystkich wykonywanych pomiarów i inspekcji czystości.
  • Definiowanie progów dla wyników pozytywnych (pass).
  • Funkcja automatycznego wyłączenia.
  • Jednoczesne wyświetlanie wyników dla 3 długości fali (Downstream danych z OLT 1490nm, Downstream wideo z OLT 1550nm, Upstream sygnału z ONT 1310nm).
  • Wbudowany szerokopasmowy miernik mocy. Skalibrowane długości fali: 1310, 1490, 1550, 1625nm

JDSU SmartClass Fiber OLP-87



JDSU SmartClass Fiber OLP-87

Zestaw zawiera:


  • Jednostkę główną z dotykowym wyświetlaczem i wbudowanym miernikiem mocy optycznej PON 2 lub 3 długości fali, złącza SC-APC - wymienne.
  • Sondę optyczną P5000i
  • Zestaw końcówek pomiarowych dla sondy P5000i: dla portów LC, SC, SC/APC i uniwersalne dla złączy w wersji PC: 2.5mm, 1.25mm (ST, SC, FC, DIN, LC, MU) oraz 2.5mm APC.


Dostępna również wersja do pomiarów XG-PON/10G-EPON 1270/1310/1490/1550/1578 nm.


Prezentacja SmartClass Fiber: