MOTOROLA MOTOTRBO SL4000 SLIM - nowy radiotelefon cyfrowy

20-06-2012

 

Radiotelefony MOTOTRBO serii SL4000 zapewniają stałą łączność i kontrolę bez względu na to, czy używane są przez konsjerża, czy obsługę centrum konferencyjnego. Niezwykle zwarta i lekka konstrukcja gwarantuje niespotykaną dyskrecję komunikacji. Wszechstronne i wydajne przenośne radiotelefony MOTOTRBO serii SL4000 zostały tak zaprojektowane, aby spełniać wymagania komunikacyjne klientów w branży hotelarskiej, usługowej, bezpieczeństwa oraz obsługi lotnisk.
Właściwa dla klasy smartfonów waga, zwarta konstrukcja oraz zaawansowane funkcje, takie jak inteligentny dźwięk, zintegrowany Bluetooth oraz tryb utajniony, zapewniają większy poziom profesjonalizmu i dyskrecji, przez co ułatwiają poprawę jakości oferowanych klientom usług i skrócenie czasu reakcji.

FUNKCJE I KORZYŚCI

Niezwykle intuicyjna obsługa, wyświetlacz z pełną gamą kolorów

Ulepszony 5-wierszowy wyświetlacz z elastycznym interfejsem oraz menu. Wbudowany czujnik fotoelektryczny dostosowuje poziom podświetlenia wyświetlacza, aby zapewnić jak najlepszą widoczność nawet przy świetle dziennym. Tryb nocny sprawia, że informacje widoczne na wyświetlaczu są wyraźne nawet w warunkach słabego oświetlenia

Aplikacje do zarządzania danymi zwiększające wydajność pracy.

Największy w branży program tworzenia oprogramowania, w ramach którego oferowane są niestandardowe aplikacje dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych, obsługujące takie dziedziny, jak śledzenie lokalizacji, zarządzanie zleceniami zadań, transmisja danych z wykorzystaniem technologii Bluetooth, bramy poczty e-mail, dyspozytornia, komunikacja telefoniczna i alarmy „man-down”.

Najlepsza w klasie jakość dźwięku

Duży głośnik z przodu urządzenia oraz wyjątkowe funkcje, takie jak inteligentny dźwięk i zapowiedzi głosowe, gwarantują, że pracownicy słyszą się doskonale, bez względu na warunki pracy.

Dyskretna komunikacja, gdy wymagają tego okoliczności

Wyłączenie wyświetlacza, diod LED oraz dźwięków w trybie dyskretnym sprawia, że urządzenie jest mniej widoczne. Alarm wibracyjny to kolejna opcja ułatwiająca dyskretną komunikację.

Swoboda przemieszczania się

Doświadcz wygody komunikacji dzięki wykorzystaniu w radiotelefonie technologii przesyłania dźwięku za pośrednictwem Bluetooth. Poznaj zalety wyjątkowych bezprzewodowych zestawów słuchawkowych Motorola do obsługi kluczowych zadań. Zestawy te zapewniają łatwą i niezawodną komunikację bezprzewodową.

Błyskawiczne udostępnianie informacji za pomocą technologii Bluetooth

Udostępniaj informacje w czasie rzeczywistym, łącząc się bezprzewodowo z urządzeniami zarządzania danymi za pomocą technologii Bluetooth.

Elastyczna i łatwa w obsłudze funkcja wysyłania wiadomości tekstowych

Skorzystaj z funkcji wysyłania wiadomości tekstowych w sytuacjach, gdy konieczna jest dyskrecja lub zachodzi potrzeba przekazania informacji bez przeszkadzania gościom lub pracownikom.